Je opravdu hodně lidí, kteří mají rádi sport. A abych se přiznala, já osobně bych si nedokázala představit to, že bych vůbec nemohla sportovat. Proto jsem také velice potěšena, že celá moje rodina, a to včetně rodičů i prarodičů, jsou velice sportovně založení. Vzpomínám si, jak moje babička a dědeček stále dokola mi říkali, že by chtěli závodně plavat. Docela mi to přišlo k smíchu, protože vůbec nevím, jestli by padesátiletí lidé mohli závodně plavat. Tedy v té době jim bylo padesát let. Není už jim je přes šedesát let a myslím si, že je ale skvělé, že stále se chtějí udržovat zdravé kondici.

Moc ráda se hýbu.

Protože podle mého názoru i starší lidé by se měli udržovat v kondici a v pořádku, protože to prodlužuje život. Je přeci nad slunce jasné, že pokud se člověk bude válet na gauči a vůbec se nehýbat, a ještě jíst k tomu nezdravá a tučná jídla, tak to jeho zdraví vůbec neprospěje. Může to zkrátit život i o pět až deset let. Když jsem tohle zjistila, tak mě to zaskočilo a byla jsem v šoku. Tohle jsem vůbec nikdy netušila! A tohle jsem opravdu četla na internetu, kde to bylo vědecky ověřené věci z Ameriky a také z Německa. Takže já jsem si řekla, že sportovat budu.

Děti milují sport.

A to nejenom kvůli tomu, bych byla zdravější a měla lepší figuru, ale také hlavně kvůli tomu, že sportování mě baví a vůbec nic mě nezastaví v tom, abych nesportovala. Pokud i vy chcete sportovat, tak sportujte, protože na začátek sportování není vůbec někdy pozdě. A pokud třeba máte opravdu velkou nadváhu a stále se vymlouváte, že na sport nemáte čas nebo vás ze všeho bolí klouby, tak proč nezkusit plavání, které vás nadnáší a tím pádem vůbec nezatěžuje klouby? Tento sport se opravdu hodí pro každého. Nebo také zkuste ping pong, který je také vhodný úplně pro všechny. Nebo také můžete vyzkoušet badminton, což je také zábavné.