Vždycky jsem se těšila, až budu mít už děti. Já jsem totiž děti opravdu dlouho odkládala, takže potom když jsem se s přítelem dohodla, že si už konečně pořídíme děti, tak jsem byla opravdu sedmém nebi. Protože přítel mi stále dokola vyprávěl to, jak jeho sestra nemohla vůbec otěhotnět. Ani se nedokážete představit moje obavy, když jsem o tom slyšela, když můj přítel řekl, že jeho sestra otěhotněla asi až po pěti letech, a to umělým oplodněním. Opravdu jsem si tohle nedokázala představit. Já jsem totiž velice taková bázlivá a bojím se bolesti anebo jsem hodně ve stresu, takže jsem si nedokázala představit, že já bych musela jít potom někdy v budoucnu na umělé oplodnění.

Děti mám ráda.

Řeknu vám, že toho jsem měla opravdu veliký strach. Protože děti mám opravdu hodně ráda, takže jsem chtěla, aby všechno bylo opravdu v pořádku a abych otěhotněla co nejrychleji. Takže jsme se s přítelem dohodli, že začnu brát nějaké podpůrné vitamíny na otěhotnění a že se začneme snažit o dítě co nejdříve. Jaké ale bylo to moje překvapení, když jsem do dvou měsíců zjistila, že jsem těhotná! A když jsem tohle oznámila svému příteli, tak tomu nemohl ani věřit. Přítel byl opravdu hodně šťastný, přesně tak, jak jsem doufala. Také se přítel rozplýval nad skutečností, že on bude otcem.

Děti jsou milé.

A to moje rodina také, protože moje rodina už se těšila také na vnouče jako na Boží smilování, takže jsme vlastně byli opravdu všichni šťastní. A to také rodiče od přítele, protože přítelovi rodiče se také už těšili vnouče, takže jsme opravdu rádi, že z našeho potomka je opravdu šťastná a veselá celá rodina. Znám totiž bohužel i několik případů, kdy rodina byla velmi nešťastná toho, že bude do rodiny přírůstek. Někdo děti moc nemusí, ale já jsem ráda, že mě se splnil sen a budou už konečně máma. Přesně tak, jak jsem si celou dobu přála.