Všichni víme, že hry patří k našemu životu. Já osobně bych si bez her nedokázala představit život Protože jsem hodně společenský člověk, který má rád zábavu a také hry. A tak jsem si řekla, že nejlepší bude, když si hry budu taky užívat se svým malým synem. Synovi je sedm let a tak už jistě všichni víte, že se syn také dokáže plně zabavit hrou i sám, ale já mi moc ráda dělám společnost. Jenomže syna nebaví tak obyčejné hry, jako si myslíte, které by zabavily sedmileté dítě. Navíc můj syn je opravdu hodně šikovný, ale je takový, že ho také baví hlavně mobilní telefon. Ale vůbec se tomu nedivte.

Syn si rád hraje online.

Je přece dvacáté první století, kdy je opravdu veliký rozvoj techniky a dalších interaktivních her., že syna baví mobil anebo počítač, tak mě to vůbec neděsí. Proč by mělo, když ta technika tak je a dají se na tom hrát také skvělé hry? Za mě byly príma zas videohry, které mě také moc bavily a moc ráda na ně také vzpomínáním. Vždyť stejně vždycky v každém zaměstnání chtějí, aby uchazeč o zaměstnání uměl více než jen základy s počítačem a chci také, aby uměl člověk už Word anebo různé věci anebo práce s tabulkami, takže mě vůbec nevadí, že syn si nejvíce hraje s hrami, které jsou na mobilním telefonu.

Děti si rády hrají.

A můj syn tam je opravdu denně a hraje Minecraft anebo také Granny, což je velice strašidelná babička, která se jmenuje právě granny. Syna tato hra moc baví a hraje ji na mobilním telefonu. Vždycky si sedne na sedačku zabalí se do modré deky a potom si hraje a mě to nevadí. A když to syna baví, tak proč ne.  Když to mého syna hodně baví, tak mi to nevadí, protože aspoň se můj syn zabaví a je mu dobře. Také se díky této hře učí skvěle anglicky. Tady jde alespoň vidět, že i hry a technika dítěti hodně prospívá a dokáže mu dát i něco do života, jako mému synovi zrovna například angličtinu z PC her.