Znáte internetový obchod About You? Pokud ne, tak vám jen v několika odstavcích odhalíme jeho pravou podstatu.

Obrovský sortiment oblečení, obuvi a oděvních či bytových doplňků – v obchodě About You nakoupíte přibližně několik desítek tisíc výrobků od více než patnácti stovek značkových producentů. Naleznete tu velmi levné zboží a zároveň i luxusní kousky, jimiž vyzdobíte váš šatník v sezonních modelech pro všechna roční období. Budete mít tedy spíše obtíže něco vybrat kvůli velkému výběru, než naopak, že byste tu postrádali alespoň to základní, co v takových obchodech lze očekávat.

žena u moře

Muži, ženy, děti – vybrat si tu může skutečně každý, v pestré plejádě věkových i hmotnostních kategorií. Sleva About You Zelené slevy také myslí na různé styly, naleznete tu zboží sportovního charakteru, ležérní oděvy a samozřejmě i oblečení pro manažery do kanceláře anebo naopak v jasném protikladu styly romantické, country, retro a rustikál, motorkářské styly či kavárenské hipstery.

dámské oblečení

Dárky – značnou výhodou nakupování z domova je utajení, to znamená, že tu můžete v tichosti objednat třeba kompletní dárkovou sadu oblečení pro celou rodinu, a nikdo si ničeho nevšimne, teprve až poté, co přijede přepravní společnost a doveze velký balík.

Z pohodlí domova a bez stresu – nestresujte se a snažte se stresu naopak vyhnout. Jednou z možností, jak to udělat, je nákup z domova, aniž byste zmateně pobíhali po obchodech a prodírali se davy stejně zmatených lidí. A platit můžete třeba i v hotovosti, což je výhodnější, protože hotovost je stále oblíbená a poskytuje naprostou platební anonymitu, na rozdíl od plateb kartou či převodem.

Doprava zdarma – About You vám poskytne zcela bez podmínek dopravu zdarma, a úplně na vše. Týká se to i vyřizování reklamací, vrácení zboží nebo jeho případné výměny, pokud se nestrefíte do velikosti a potřebujete menší nebo naopak větší kus.