Vzpomínám si, když jsme si pořídili v rodině naši úplně první barevnou televizi. To bylo také haló, že na to opravdu nikdy nezapomenu a moc ráda na tyto začátky a dětství vzpomínám. Byla jsem z toho úplně nadšená. Také moc ráda vzpomínám na ty časy, kdy náš otec a také naše maminka stále dokola opakovali, že naše televize není vůbec žádná hračka. Jenomže řekněte to malým asi desetiletým dětem, které se úplně těšily na to, že budu mít doma barevnou televizi a budou se moci dívat na barevné pohádky. Ještě si vzpomínám na to krásnou pohádku Tip a Tap, jak říkali Dobrou noc strýčku Fido.

Dívám se už online.

Pamatujete si ji? Myslím si, že na tuto pohádku nejde vůbec zapomenout. To byla moje nejoblíbenější pohádka, když jsem byla malá holka. A i nyní se na to moc ráda podívám. To jsem viděla ještě stále černobílé, ale později, když jsme už měli barevnou televizi, tak potom bylo prima, že jsme si pořídili také stereo video. Je to opravdu perfektní technika a musím uznat, že my jsme z naší ulice byli opravdu jediní, kdo měli stereo video. Nebo už nevím, jak se to přesně jmenovalo, ale bylo to na klasické VHS kazety. Také si vzpomínám, že jsme si na tomto stroji pouštěli jako první pohádku Tom a Jerry.

Dnes je technika vyspělá.

Ještě dodnes si vzpomínám, jak to vypadalo. Myslím si, že kocour Tom tam jezdil v raketě nahoru a dolů. Bylo tam opravdu mnoho pohádek a já uznávám, že to byly opravdu ta nejkrásnější dětská léta, které jsem kdy zažila. Sice nyní mám doma také opravdu mnoho technických vymožeností a také velkých technických vychytávek, že je toho až moc. Musím uznat, že ani tak moc si ničeho nevážím, protože už toho je tolik, že už ani nestíhám všechno sledovat, co doma mám. A mimo luxusní televize a také mobilního telefonu jsem opravdu ráda, že mám také perfektní počítač a notebook. Jsem ráda, že tohle mám už k dispozici.