Každý si pravidelně připravuje jídlo, ať je to rodinný oběd a nebo svačina do práce. I k malým výkonům je dobré mít opravdu kvalitní kuchyňskou linku, která bude mít prakticky rozvrženou pracovní plochu, bude dostatečně velká a bude mít třeba i nějakou tu moderní vychytávku. Pokud si stavíte dům, jistě chcete mít moderní linku, která bude skvěle vypadat, a hlavně se vám v ní bude dobře vařit. Není nic horšího, než když nemáte kam uložit potraviny a nádobí a musíte neustále během vaření uklízet, protože máte málo místa na pracovní ploše.

světlá linka

Jsou samozřejmě případy, kdy nelze čekat zázraky. Mnoho lidí žije třeba v garsonce, kam se vejde jen malá linka. I ta ale může vypadat skvěle a poskytnout vám dostatek úložného prostoru. Nejlepší řešení je nechat si kuchyni navrhnout na míru. Jedině tak využijete všechen prostor pro linku na maximum, a nezbude vám nikde žádné hluché místo, které by se také dalo využít.

Toužíte po nové lince?
Pokud už bydlíte nějaký ten pátek a máte linku která už vám nevyhovuje a vaření na ní je za trest, je čas si vybrat novou. Zapomeňte na to že si poskládáte linku z hotových skříněk za pár korun. Taková linka se vám bude těžko skládat a nebude nikdy zcela přesně sedět do míst, kde linku budete mít. Díky výrobě linky na míru můžete mít skříňky třeba přes celou zeď nebo až do stropu. Můžete mít magnetické kování, skryté zásuvky třeba na koření nebo na spotřebiče. Díky výrobě na míru se dá s linkou různě kouzlit. To nikdy se základní linkou z velkovýroby nepůjde.

tmavá linka

Vyrábíme kuchyně – moderní https://www.glanckuchyne.cz/cs/m-151-moderni-kuchyne-na-miru, klasické, provence i rustikální. Cokoliv budete chtít, to vám vyrobíme. Prohlédněte si fotografie na našem webu, kde možná najdete i nějakou inspiraci pro to, jak by mohla vypadat právě ta vaše kuchyně. Vyberte si z naší nabídky a nechte si zpracovat návrh na linku na míru.