Obdrželi jste k Vánocům nebo k narozeninám mobilní telefon iPhone 5S a těšíte se z jeho přítomnosti již několik dnů či týdnů a dosud nemáte k dispozici vhodný obal? Tak si pospěšte s jeho výběrem, byla by škoda přístroj poškodit jen proto, že jej strkáte do kapsy u kalhot nebo do přihrádky v batohu, čímž jej můžete poškrábat i jinak nevratně poškodit. Jaký obal na iPhone 5S si vlastně vybrat a jakému dát přednost? My bychom vám doporučili obal knížkový, tedy rozevírací s předními zadními deskami.

mobilní telefon

Vypadá jako diář či knížka – jakmile oblečete mobil do rozevíracího pouzdra, bude vám pravděpodobně připomínat kapesní diář nebo knihu veršů. Když pak mobil odložíte na stůl, na pohovku, do křesla, na postel či na komodu, stane se ozdobou tamního prostředí. Knížková pouzdra jsou velmi precizně zhotovena z polyuretanu, jehož vnější část známe pod názvem „eko kůže“. Připomíná pravou zvířecí kůži, i když s ní nemá nic společného, ovšem díky tomu vypadá velice atraktivně, až luxusně.

práce s mobilem

Fialová nebo růžová – také už máte dost těch šedých a černých, ponurých barev nábytku, některých spotřebičů a podlahových krytin? Pokud v domácnostech začnou tyto barvy převládat, budete mít sklony k depresím a někdy až k agresivitě, šedá a černá odebírají z aury energii a není divu, že jí pak musíte doplňovat třeba kofeinem nebo přejídáním se nevhodnými potravinami. Zařaďte v tomto směru zpátečku, volte bytové zařízení a doplňky raději barevnější, a to samé proveďte s pouzdrem na mobil. Například růžová, zelená či fialová dovedou rozveselit mysl a podpořit dobrou náladu. Vlastně s žádnou veselou barvou duhového spektra nemůžete šlápnout vedle, mimochodem, všimli jste si, že duha neobsahuje ani šedou a ani černou? Prostě tam tyto „barvy“ nebo spíše jejich blokátory vůbec nemají co dělat. A jste-li muž, a máte pocit, že se pro vás ani fialová, ani růžová nehodí, protože jsou příliš „holčičí“, pak se hluboce mýlíte.