Jako malá holka jsem vždy chtěla být módní návrhářka. Móda mě opravdu hodně bavila a taky jsem se zajímala o design, jenomže když jsem své mamince řekla, že bych chtěla studovat návrhářskou nebo designérskou školu, tak se vždycky chytala za hlavu a řekla mi, že prý tímhle bych se nikdy neuživila, že prý tohle mohou studovat jenom bohatí lidé, kteří už mají odmala zajištěnou budoucnost, že jsou třeba například dětmi bohatých rodičů anebo politiků. Jenomže tohle jsem si nechtěla nechat připustit a stále jsem se modlila, aby mě třeba po deváté třídě ještě nechala studovat nějakou uměleckou školu anebo školu návrhářství.

Líbí se vám takový design?

Bohužel se tak nestalo a já jsem vystudovala na maminčino přání, a to ekonomickou školu. A sice pracuji také v takové branži, kde musím chodit pěkně oblečená, a to v bance, ale docela si už ani nestěžuji. Jsem ráda, že pracuji tam, kde jsem, jenomže potom, když jsme se s partnerem stěhovali do Prahy, tak jsem také chtěla mít interiér v našem domě opravdu dokonalý, proto jsem se partnera zeptala, jestli by mu nevadilo, kdybychom si zavolali nějakého bytového architekta nebo bytového designéra, který by nám pomohl se zařízením interiéru. Řeknu vám, že interiérový design v Praze je opravdu vyhlášený. Jsou tady samí interiéroví odborníci a poradci, kteří vám vždycky poradí se vším, když budete potřebovat vědět něco ohledně designu a interiéru.

Dokonalý design.

A musím uznat, že interiérový design v Praze byl vždycky mou takovou oblíbenou věcí a myšlenkou, o které jsem se chtěla dozvědět vždycky více informací. A na internetu jsem si našla více podrobných informací, abych měla také odpovědi na své otázky. A musím uznat, že když jsme si potom pozvali pana designéra, tak uznávám, že cena byla vyšší, ale řeknu vám, že výsledek opravdu stojí za to. My máme opravdu dokonalý byt a já to chválím a řeknu vám, že pokud i vy váháte o bytovém architektu, tak neváhejte. Opravdu to stojí za to.