Pochlubit se něčím novým, výjimečným, krásným a okouzlujícím je zcela přirozené. Jestliže si například koupíte nové kalhoty nebo koberec, velmi rádi si domů pozvete na návštěvu své blízké, a pochlubíte se tím, co vám dělá radost. Takové události jsou pak zároveň velmi inspirativní, neboť vaše návštěva může zatoužit po něčem úplně stejném nebo podobném. Někdy mohou nové výrobky vytvářet i touhu po vlastní invenci, a tak popostrčí nerozhodné jedince k nějaké adekvátní tvorbě, z níž pak vzejde něco ještě úchvatnějšího.

šaty ve skříni

Inspirativní mohou být i vestavěné skříně na míru, například s posuvnými dveřmi vzoru U430 sten-skrine.cz. V minulosti bývalo častokrát zvykem umístit skříně do ložnice, což má logiku v tom, že se tu lidé převlékají, ovšem výhodnější je spíše nechat vystavět skříň v předsíni a ložnici ponechat otevřenou a více vzdušnou. Volný prostor v ložnici pak umožňuje hlubší a vydatnější spánek, příjemnější relaxaci, a také více soustředění na milování.

obytný prostor

Skříně v předsíni nevnímáme jako přítěž, zdržujeme se tu jen chvíli a většinu času pak trávíme v jiných prostorách, takže i když skříň ukrojí necelý metr z hloubky tohoto prostoru, nebude to znamenat nic podstatného. Výhodou skříní v předsíni je i to, že je lze opatřit zrcadly a osvětlením a využívat je jako pomocníka při odchodu z bytu, který napoví, jak jsme oblečeni, zda je to vkusné a pohledné, a zda tedy můžeme jít na ulici, aniž bychom byli středem pozornosti kvůli něčemu nevhodnému.

Do skříní v předsíních nebo pod schodištěm se také mohou umístit úklidové a čisticí prostředky, krmiva pro domácí zvířata a sportovní potřeby, a máme je pak všechny přehledně uložené na jednom místě. Doporučujeme vkládat do vestaveb na míru i malé štafle, s nimiž pak bude snadné vstupovat do vyšších pater a vyprošťovat odtud předměty ze zadních částí horních regálů, které jsou špatně dostupné ze židle.