Svatební šaty jsou tím nejkrásnějším pro každou ženu, protože je svatební den a svatební šaty jsou opravdu tím nejkrásnějším, čím si prostě v životě můžeme projít. Nejenom že se říká, že svatba je jednou za život, ale ona by opravdu i jednou za život pouze měla být. Samozřejmě někteří lidé se prostě berou třeba i dvakrát. Jednou v kostele, pak třeba na úřadě, ale rozhodně si myslím, že opravdu ta svatba by měla být vždycky s tím člověkem, kterého prostě milujeme, a rozhodně abychom spolu zůstali celý život. Proto ta svatba vlastně je taková tradice, aby prostě spolu lidé byli dokonce života. V dnešní době se moc prostě brát nechtějí, jednou se pohádají a už jdou prostě od sebe, a bohužel s tím nic nenaděláme.

Žena

Ale rozhodně si myslím, že k sobě by člověk měl mít vždycky nějakou úctu, a rozhodně když už jsi nějakého člověka bereme a víme, že bude svatba, tak opravdu bychom spolu měli zůstat. Protože opravdu když se spolu vezmete, tak je to opravdu skvělé, ale samozřejmě když se budeme bavit o něčem hezkém, tak se můžeme bavit třeba o svatebních šatech, protože svatebních šatů je opravdu velká škála, a opravdu ženy milují jak obyčejné šaty, tak prostě luxusní svatební šaty Svatebni-saty-spolecenske-plesove, to, které prostě si vyberete a které máte rády je na vás. Opravdu vždycky záleží na té ženě.

Žena

Ale pokud samozřejmě chcete luxusnější šaty, tak věřte, že takové luxusní šaty rozhodně existují. Rozhodně si myslím, že opravdu tohle je velký den té ženy, která se vdává. A opravdu, pokud toužíte po luxusních šatech, tak rozhodně není žádný problém, protože opravdu ty šaty jsou důležité pro každou ženu, a hlavně aby se v nich cítila ve svůj den velice dobře. Když se budete prostě cítit dobře v těch šatech, tak uvidíte, že se mnohem líp i vdáte, protože ty šaty jsou vlastně základem ženy, abyste se v nich opravdu cítila velice dobře, a nikde vás nic nestahovalo. A rozhodně opravdu šaty je dobré vybírat velice dopředu, než prostě budete mít tu svatbu, abyste se potom třeba nedivili a nenašli na těch šatech úplně něco neobvyklého.