Pokud jste byli někdy v Uherském Hradišti, tak jste jistě zjistili, že je to nádherné město plné památek a různých zajímavých míst. Kromě toho se tady ale nachází i naše reklamní agentura Uherské Hradiště https://www.imperialmedia.cz/uherske-hradiste/.. Čím se taková reklamní agentura zabývá? Toť otázka. Někdo by si možná mohl pomyslet, že reklamní agentura ale ani není moc důležitá, ale vlastně je to přesně naopak. A věřte mi, že s naší reklamní agenturou přilákáte podstatně více zákazníků, než kdybyste na to byli sami. Čím se vlastně zabýváme? Copywriting – psaní textů je po nás hračka a rádi napíšeme texty na vaše webové stránky tak, abyste byli co nejvíce spokojení.

pc

Můžete se o tom sami přesvědčit. Správa sociálních sítí – v dnešní době už na sociálních sítích tráví plno času, někdo i několik hodin, skoro každý. Moderní doba prostě pokročila. A jak se tedy o vás může někdo co nejrychleji dozvědět a nejlépe co nejvíce lidí? Právě přes různé sociální sítě. Nejznámější je asi Facebook, který má dneska asi úplně každý a kdo nemá Facebook, je ostatními považován za podivína a okamžitě na něj vykoulí oči se slovy:,,Ty nemáš ještě Facebook?“ Další sociální síti je například Instagram a Tiktok.

pc

Na instagram můžete umístit různé příspěvky s vašimi fotkami (například pokud máte kavárnu, tak tam dáte nějaké pěkné fotky vaší nafocené kávy a toho, co nabízíte), pokud máte zase třeba cukrárnu, tak tam dáte fotky zákusků, které v cukrárně máte a které si třeba zákazníci nejvíce oblíbili. A trendy je teď i Tiktok – takhle se můžete zviditelnit. Na Tiktok můžete nahrávat různá videa – ať už sebe, nebo vaší práce a k tomu přidat nějakou tu hudbu. A paradoxně se to může díky tomu dostat i k lidem, kteří vás do té doby neznali a třeba projeví o vaše služby zájem. A výsledek? Sociální sítě jsou dnes docela dobrým pomocníkem pro zviditelnění.