Vždycky jsem se zajímala o umění. A líbilo se mi jak malířství, tak takhle kovovýroba. Líbí se mi kovovýroba hlavně z toho důvodu, protože můj dědeček byl opravdu skvělý umělecký kovář. Ze začátku se dědeček se staral také o koně, kdy jim koval podkovy a celkově se o koně staral, doma jsem tehdy chovali dva krásné koně. A byl také kovář takový, že se staral o koně, později také byl uměleckým kovářem, který třeba dělal kované zábradlí anebo kované schody. Slyšeli jste vůbec o tom, že existují také kované schody? Pokud ne, tak bych vám nejraději ukázala takové kované schody, kterému dědeček udělal na půdu.

Kov je velmi odolný.

Byly opravdu dechberoucí a skvělé, že se po nich chodilo jedna báseň. Bylo to ještě ve starém domě, který byl stavěný ve dvacátém století, a proto všude bylo všechno http://forum.chronomag.cz/index.php%3F/topic/32395-jak-poznat-fake-ov%25C4%259B%25C5%2599it-originalitu-atp/ ze dřeva anebo z kovu. Kovaná výroba se mi opravdu hodně líbí. Vemte na vědomí, že také kov je velice odolný materiál, takže vydrží déle než dřevo anebo plast. A také jsem chtěla mít doma krásné kované zábradlí a také kované další věci, které jsou třeba na zakázku, Jenomže můj přítel stále nechtěl. Ale ne, že by se příteli nelíbil kov anebo kovovýroba na zakázku. Příteli se to nelíbilo kvůli tomu, že kovovýroba je opravdu hodně finančně nákladná.

Kov se mi hodně líbí.

Můj přítel chtěl mít doma všude plast a další podobné levné varianty. Sice přítele chápu, že to myslel dobře, že myslí ekonomicky a chtěl ušetřit. Jenomže když to vezmu, tak kovovýroba se vyplatí, protože je to vlastně originální kus, když si necháte udělat kovovýrobu na zakázku. Já se nedám a zkusím ještě přítele přemluvit, bychom si dali krásné kované zábradlí na schody alespoň na terasu, kde by to vypadalo velice elegantně. A na webu artsmith.cz najdete opravdu uměleckou zakázkovou kovovýrobu artsmith.cz, která potěší nejenom vás. A zakázková kovovýroba je pro všechny, co chtějí originalitu.