Jsem veliký sportovec a baví mě hlavně běhání, atletika a také hlavně cyklojízdy. Dříve jsem také závodní jezdila na kole a potom také na kolečkových bruslích. A také musím uznat, že soutěžení na kole mě opravdu hodně bavilo a myslím si, že kdybych tehdy neměla nějaký vážný úraz, že bych to možná dotáhla až na olympiádu anebo možná i dále. Jenomže bohužel jsem měla opravdu škaredý úraz na kole, takže mi nic jiného nezbylo než skončit s kariérou jízdy na kole. Bohužel dlouhá jízda na kole mi opravdu hodně bavila, nechtěla jsem se toho vzdát úplně, že by byl konec cyklojízd.

Mám kolo ráda.

Nakonec jsem to vyřešila tak, že i když se nemohla už závodní jezdit, protože už jsem nepodávala tak vysoké výkony jako dříve, tak jsem si pořídila i tak závodní kolo a jezdím pouze s amatérskými cyklisty. Je to také velká zábava a já se při tom vyřádím. Myslím si, že pokud i vy milujete jízdu na kole nebo jste vášniví cyklisté, také umí dáte různé cyklo doplňky. A různé tyto doplňky na kolo jsem si našla na webové stránce c-store.cz, kde jsem si koupila opravdu různé cyklodoplňky, které se mi hodně líbily. Navíc jsou také velice praktické. Hlavně nikdy nezapomeňte na helmu.

Mám ráda těžké terény.

Helma je velice důležitá, když jedete na kole, a to hlavně u velmi vysokého nepřehledného terénu. Já tedy osobně nosím helmu, i když jedu po rovince, protože se bojím. Já mám tři malé děti, takže rozhodně nechci, aby moje malé děti přišly o mámu jenom mojí vinou, že jsem při pádu neměla vůbec helmu. Cyklodoplňky koupíte na webové stránce, kde seženete opravdu mnoho různých cyklodoplňků, které by se vám hodily. A co třeba rukavice anebo dres anebo různý overal na kolo? Tady je všechno, takže se nemusíte bát, že byste nenašli svůj vysněný cyklo doplněk na vaše kolo. Cyklodoplňky C-store seženete ve vysoké kvalitě, která je vždycky potřeba.