Jsou děti, které jsou nešťastnější, pokud dělají cokoliv samy. Pokud se najde někdo, kdo by si s nimi například chtěl hrát, kolikrát začnou brečet nebo budou protivné, protože nechtějí, aby je kdokoliv rušil.

Je mnoho maminek, které říkají, že mají dítě, které si velmi rádo hraje samo a pokud se stane, že si náhodou maminka k danému dítěti sedne, aby si společně hráli, dopadne to tak, že dané dítě začne křičet. Je jasné, že člověk v tu chvíli pochopí, že má odejít a dívat se na dítě jen z dáli.

Jsou děti, které si opravdu nejraději hrají samy. Je mnoho maminek, které jsou nadšené z toho, že právě jejich dítě něco takového umí, protože se mu tak nemusejí plně věnovat a mohou řešit i věci jiné, které je potřeba řešit a to nejen, co se týká domácnosti, ale i věcí jiných.

hrající si dítě

Jsou maminky, které jsou velmi rády, pokud jde zařídit to, že si s dítětem zajdou do kavárny nebo do cukrárny, kde je nějaký ten dětský koutek pro děti a je možné, aby si zde dítě hrálo. Je jasné, že přitom, co maminka pije kávu, musí dávat pozor na to, co dané dítě dělá nebo nedělá, aby to nedopadlo tak, že dané dítě omylem něco spolkne, ale mnohdy se nejen kavárny ale i cukrárny snaží o to, aby zde byly jen takové hračky, které pro děti nejsou nijak nebezpečné, takže člověk kolikrát nemusí mít obavy.

stojící věci

Pokud si umí hrát dítě samo, pak je to rozhodně jen dobře. Najdou se maminky, které zkouší na mateřské dovolené pracovat, aby si nějakou tu korunu přivydělaly a pokud si dané dítě bez problémů hraje samo, je to o tom, že daná maminka může v klidu pracovat a dítěti se věnovat, když to dané dítě bude vyžadovat. Mnohým maminkám velmi vyhovuje, že je jejich dítě v určitých věcech samostatné a rozhodně jsou z něčeho takového nadšené. Kolikrát je to tak, že jedno z dětí takové být může, ale pokud se rozhodnete i pro děti další, je možné, že to druhé již takové nebude. Často to právě takto bývá.