Abyste se cítili ve svém domě a bydlení dobře, musíte dělat vše proto, aby vypadal dobře, protože jedině tak se tam budete cítit jako doma. Musíte být při pohledu hrdí na to, jak jste si krásně váš dům nebo byt zařídili. A k tomuto samozřejmě musíte tak nějak vědět, co máte rádi a co by se do vašeho bydlení hodilo. Není to nic těžkého, jen nad tím musíte přemýšlet trochu víc do hloubky, protože se musíte naučit kombinovat víc věcí dohromady, které třeba spolu nijak nesouvisí. I tak je to ale potřeba. Víte proč? Je to jednoduchá odpověď.

doplňky

Podívejte se kolem sebe. Třeba nemáte zas tak ideální okolí a moc se vám nelíbí, ale když se podíváte, spatříte dost možná několik dekorací, které tvoří váš domov. Teď si představte, že by tam ty dekorace nebyly. Pohled by sice vypadal trochu uklizeně, ale bylo by to velmi smutné a už vůbec ne útulné. My ale naopak chceme útulné bydlení, chceme se v něm přeci cítit dobře a cítit pohodlí a bezpečí domova, proto je třeba si zařídit bydlení tak, abyste to všechno z toho cítili. Jinak nemáte šanci se v bydlení cítit dobře. Proto se nebojte sáhnout po různých dekoracích, které vám sice mohou připadat jako blbosti, které nepotřebujete, ale ony to zas takové blbosti nejsou. Ty blbosti jsou sice malé, ale dohromady vám tvoří dost jistě domov, který vy chcete.

dekorace

Dekorací je na světě opravdu mnoho a vždy záleží na tom, kde si dekoraci chcete umístit. Pokud chcete nějakou na podlahu, musí to být samozřejmě něco většího než na poličce. Takových větších dekorací je mnoho, může to být obrovská květina v květináči, pokud nechcete živou, protože máte alergie na plísně, tak si kupte jednoduše umělé květiny v květináči. Dají se sehnat i takové, které opravdu vypadají jako živé, takže se toho nebojte. Může to být třeba i nějaká socha, opravdu je důležité, kam dekoraci dáváte. Rozhodně se ale dekorací nebojte!