Když jsem pracovala v práci v potravinářství, tak jsme tam také měli opravdu hodně věcí, které nám dost usnadňovaly práci. Mě samotnou překvapilo fakt, když nám náš zaměstnavatel řekl, že bude pořizovat nové plastové palety. Byla jsem opravdu nadšená. Protože předtím jsme měli takové škaredé dřevěné palety, se kterými moc pracovat dobře nešlo. Stále se tam někde zadrhávaly a také praskaly anebo hnily. Kolikrát se nám také stalo, že jsme dali zboží na dřevěné palety, které potom praskly. A to nechtějte potom vidět ten bordel, třeba když na tom byla vajíčka anebo některé sklo, jako například pivo a tak podobně.

Palety jsou z plastu i ze dřeva.

Měli jsme vždycky z toho veliký problém. Potom zaměstnavatel a další kontroloři si všechno vážili, jestli jsme třeba nepřekročili povolenou hmotnost. Samozřejmě, že všechno bylo v pořádku. Proto se máš zaměstnavatel rozhodl, že raději pořídí kvalitní plastové palety. A když jsem svému šéfovi řekla, že plastová paleta by byla opravdu jednodušší a lepší, protože se taky lehce a snadněji udržuje. Kdybyste viděli, jak se velice těžko udržují v čistotě dřevěné palety, tak byste mi dali za pravdu. Do dřeva se vážně všechno vsákne a už nejde ani říct, že by dřevěné palety byly dokonale čisté. Na plastové palety stačí horká voda.

Palety jsou různé, vyberte si.

Nakonec to dopadlo tak, že náš šéf z webové stránky schoellerallibert.com objednal patnáct plastových palet. Byla jsem opravdu hodně ráda. Protože takové plastové palety vlastně vám nikdy neuhnijí, jako dřevo. A pokud je na plastové paletě nějaká nečistota, tak ji jednoduše umyjete. Jde to lépe než paleta ze dřeva. Plastové palety z tohoto webu jsou opravdu na vysoké úrovni, jsou velice kvalitní a pevné, protože také snesou opravdu velikou zátěž. A pokud stále nevíte, jako velké přednosti mají plastové palety, tak vám mohu potvrdit, že plast je také recyklovatelný, takže také zároveň šetrný k přírodě. Navíc skladování také vyjde o mnoho snadněji.